İkra Tasarım

Ekibimiz ve yetenekleri yıllar içinde çok fazla büyüdü, fakat yaklaşımımız bugün ilk başladığımız zamankiyle aynı - her zaman sonuçlara odaklanın ve müşteri hedeflerimize en uygun hizmetleri sunun!

Nasıl Çalışırız ?

 

ETİK, DÜRÜST,AÇIKLIK !

Müşterilerimize karşı dürüstlük ve açıklık sağlamanın yanı sıra etik iş uygulamalarını desteklemenin başarılı bir işbirliğini teşvik ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin hedeflerine mümkün olan en etkili şekilde ulaşmalarına yardımcı olacak çözümler önermekteyiz ve müşterilerimiz amaçlarına uygun olmaları ve fikirlerimizi paylaşmaktan çekinmiyoruz.

 

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz, ne istediğini bilen deneyimli ve hırslı girişimcilerle çalışmak, kel kararları almaktan korkmamak ve iş faaliyetlerinin verimliliğini objektif olarak ölçebilmeye değer vermektir..

Vizyonumuz, değerlerimizin standart olarak kabul edildiği, tüm Proje geliştirme ve dijital pazarlama ajansları tarafından desteklenen bir sektörde çalışmaktır.

YAKLAŞIMIMIZ & DENEYİMİMİZ

Our approach & experience

Son 10 yılda, hem yerel hem de uluslararası işletmeler için çeşitli projeler geliştirdik, ve Digital projeler planladık, geliştirdik ve optimize ettik ve yerel ve küresel pazarlama kampanyalarının gerçekleştirilmesinde büyük deneyime sahibiz. Hizmetlerimizin kapsamı yıllardır büyümüştür, ancak yaklaşımımız değişmemiştir: Planlama, her zaman müşterinin iş hedeflerine dayanırken, karar verme aşamasındadır - objektif veri analizi!

Uluslararası Müşterilerimiz

Uluslararası fuarlarda hizmet verdiğimiz müşterilerimizden sadece bir kaçıdır.
customers and partners